blog image

Köpük Ambalaj

İade Oranlarınızı Düşürün: Strafor Ambalaj

Strafor ambalaj e-ticaret, ilaç, e-ihracat ve özel koruma gerektiren ürünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Strafor (köpük) ambalajlar polisitilen malzemesinden oluşmaktadır. Bunun temelinse ise; EPS (Expanded Polistiren) yer alır. Petrolden elde edildiği için ısı yalıtımda yoğun olarak kullanılmaktadır. Isı yalıtımın yanında; koruma amaçlı ambalaj, pazarlama amaçlı heykel, maskot gibi alanlarda da kullanılır.  

Strafor CNC ya da sıcak tel ile kesilerek şekil verilir. Isı yalıtım amacı olarak kullanılan ürün, ambalaj, koruma, ürünü muhafaza etme, ürünün kırılmasını önlemek için ticari hayatta kullanılmaktadır.

Köpük ambalaj sayesinde geri dönüşüm oranınız artarken maliyetiniz de azalır. E-ticaret, e-ihracat yapanların cam ürünlerindeki iade oranlarını düşürmesinde strafor ambalaj önerilmektedir.  

Köpük Ambalaj Ürünleri

Strosanat olarak; köpük ambalajlarımız yaz koşulları, sabit ısı ve kış koşulları testleri sonucunda satışa çıkartılır. Validasyon testleri yapılmadan ürünler müşteriye teslim edilmez. Sabit ölçülerin yanında özel ölçü ambalajlar da tasarlamaktayız. En çok kullanılan köpük ambalaj ürünleri ise şöyle:

  1. Koli ambalaj
  2. Koruma ambalaj
  3. Özel seperatörler
  4. Sağlık ürünleri ambalajı
  5. Enjeksiyon baskı
  6. Kavanoz ambalaj
  7. Dekoratif kaplama

Otomotiv, sağlık, gıda, hizmet ve mobilya alanında sıklıkla ürün saklama amacıyla kullanılmaktadır.  

Strafor Ambalaj Fiyatları

Strafor ambalaj fiyatı metrekaresine ve kesim işlemlerine göre fiyat çıkartılmaktadır. Straforlar sitesi olarak; Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sunuyor ve uygun fiyat politikası izliyoruz. Kalite, ideal fiyat teklifi ve güvence vererek strafordaki pazarlama amacınıza renk katıyoruz.

2009 yılından bugüne kadar Türkiye’de yüzlerce KOBİ ve müşterimize özel köpük ambalajlar üretme başarısı gösterdik. Ürün hacmine göre Köpük ambalaj fiyatlarında işçilik ücretini minimum seviyeye çekerek uygun bir fiyat teklifi oluşturuyoruz.  

Strafor Ambalajda Neden Biz?

Straforlar sitesi olarak; iç ve dış tasarımda, ambalaj ve özel yapımlarda en iyi marka ürünleri kullanmaktayız. İstanbul merkezli firmamız söve, dekoratif kaplama, modelleme, logo, 2d -3d baskı, tabela, heykel gibi straforun dahil olduğu tüm alanlarda hizmet sağlamaktayız. Yeni CNC makinelerimiz sayesinde hızlı ve temiz bir iş çıkartarak imalattan montajına kadar profesyonel bir iş çıkartıyoruz.  

Güçlü iletişim, farklı tasarım, korunaklı ürün ve başarıları testler sonuçta ürettiğimiz strafor ambalaj farkını hissedin.

Yorum bırak