blog image

Strafor Köpük İstanbul Firmaları

Sanatı 1 Numara Yapma: Strafor Kesim

Strafor (köpük) kesim tasarım ile bütünleşmesi ile ortaya çıkar. 2-3 boyutlu modelleme, heykel, rakam, sayı, maskot, koltuk gibi alanlarda en çok karşımıza çıkar.

A kalite köpük CNC makineleri sayesinde dilediğiniz tüm heykel, model, maskot tasarımlarını ortaya çıkartabiliriz. CNC makinelerinde işlenen köpüklerimiz özel olarak sipariş ile getirilmektedir. İsterseniz düz isterseniz de desenli şekilde kesim işlemi yapabiliriz.  

Kesim ihtiyacını en çok logo karşılamaktadır. AVM önlerine, şehir girişlerine, üniversitelere ya da tabelalarda sıklıkla kesim işlemi yapmaktayız. Straforlar sadece beyaz renk ile müşteriye teslim edilmez. Müşterinin istediği renk çeşidine, ürün türüne ve kabartma özelliğine göre kesip teslim edebiliriz.  

Sıcak Tel Strafor-Köpük Kesim

CNC makinesinden sonra en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Bu malzeme firmamızda değil müşterinin istediği yerde kullanılmaktadır. Ürün CNC makinesiyle oluşturulduktan sonra müşterinin istediği yerleri kesebilmek için kullanılır. Kolay taşınabilir olması en büyük avantajdır.  

Köpük kesme makinesi sayesinde törpüleri alabilir, kırpma işlemlerini yapabilmekteyiz. Logo, tasarım, heykel kesimlerinde en çok kullandığımı malzemelerden bir tanesidir.  

Strafor Kesim Fiyatları

Köpük kesimi sıcak tel ya da CNC ile yapılmaktadır. Bu yüzden fiyat çizelgesi buna göre değişim gösterir. Kullanım alanları, köpük için malzeme, ölçü ve işçilik fiyat tablosuna direkt etki eden nedenlerdendir.  

Makyaj, dekor, ambalaj için kullanılan köpük kesimi için Stosanat üzerinden WhatsApp, telefon ya da e-posta ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.  

Strafor Kesim Detayları

Köpük kesimi sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Adeta sanata dokunuş yapıldığından kesim işlemi özenli yapılması gerekir. Bir müşteriyseniz mutlaka kesim için gerekli bilgileri önceden vermiş olmanız gerekmektedir. Çünkü kesim işlemi CNC ya da heykeltıraşlar ile yapıldığından geri dönüşüm oranı çok ama çok zordur.  

Sahne dekoru için de önemli yer tutan straforun ince işçilik ve özel kesim sürecinden sonra projenizi yansıtmanıza yardımcı olur. Firmamız; müşterilerimiz için Türkiye’nin her yerine kargo imkanı, mükemmel paketleme ve güvenilir ödeme yöntemi kullanmaktadır. Dekor, işleme, ve köpük çalışmalarında bugüne kadar yüzlerce başarılı proje tamamladık. Sadece ürün imal etmiyor aynı zamanda montajını da yapıyoruz. Bu kapsamda, 2009 yılından bugüne kadar strafor kesim denilince akıllara gelen ilk firmayız.  

 

Yorum bırak